Bol Pixel içerenfotoğraflar istiyorsanız...
FOTOĞRAF & VİDEO

Fotoğraf çekiminde ürünün tüm styling işleri tarafımızca halledilir. Takımnı yanına yakıştığını düşündüğünüz dekorları ürün çekimine getirerek aksesuar uzayınızı genişletebilirsiniz.

Bu metin hazırlık aşamasındadır. En kısa sürede güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bu metin hazırlık aşamasındadır. En kısa sürede güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ticari ürün fotoğrafları sıklıkla sosyal medya ve satış yapılan internet sitelerinde kullanılan fotoğraf tarzıdır. Biz de bu amaca hizmet edecek ürün fotoğraf ve video çekimi yaparak kurumsal ve ticari anlamda büyümenizi sağlıyoruz.

Bu metin hazırlık aşamasındadır. En kısa sürede güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bu metin hazırlık aşamasındadır. En kısa sürede güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

SOSYAL MEDYA TASARIMI

Sosyal medya tasarımı 2010'lu yıllar sonrasında ürün satışının büyük hacminin dijitale dönmeye başladığı anda gitgide büyüyen popülerlik kazanan bir sektördür. Biz de son kullanıcıya hitap eden sosyal medya profilleri ve içerikleri hazırlayarak hizmet veya ürün satışını artırmayı hedefliyoruz.

2020 yılında başlayan Covid-19 sebebi ile insanların uzun süre evden dışarı çıkamaması internet üzerinden ürün satışı mağazadan satın almaya göre %230'a kadar yükselmiştir.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Kurumsal kimlik markanın kimliğidir diyebiliriz. Logo ile başlayan bu serüven kartvizit, tabela, antetli kağıt, diplomat zarfı vb. diye devam eder. Bu listenin içerisine logonun işlenmiş olduğu kalem, kupa, bloknot vb. diye istek ve ihtiyaçlara yönelik promosyon ürünleri de eklenebilir.

  • Bu metin hazırlık aşamasındadır. En kısa sürede güncellenecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi bir logo tasarımı özetle basit ve anlaşılabilir olmalıdır. İçerisinde çok fazla ayrıntı bulunan logoların akılda kalıcılık durumu söz konusu değildir. Aynı zamanda çok fazla sayıda renk içeren logolar çabucak unutulabiliyor. Logonun siyah-beyaz renkte de anlam kaybetmemesi ve ölçeğin küçüldüğü zamanlarda bile logo hatlarındaki detayların kaybolmaması gerekir.

Renk seçimi firmanın yaptığı iş/hizmetle ters düşmeyecek ve toplumsal açıdan herhangi bir problem oluşturmayacak bir şekilde yapılmalıdır.